• خانه
  • معرفی شرکت آریاداتیس پرور

معرفی شرکت آریاداتیس پرور

صنعت دام و طیور در سال های اخیر نقش پیشرو را در میان صنایع کشاورزی و دامپروری در بیشتر نقاط دنیا بر عهده داشته است. اهمیت کیفیت فرآورده های این صنعت در چرخه غذایی انسان غیرقابل انکار است و هر گونه سهل انگاری در تولید خوراک سالم برای دام و طیور باعث به خطر افتادن سلامت غذایی انسان می شود. با توجه به اهمیت انکار ناپذیر موضوع مذکور، شرکت آریاداتیس با هدف تولید و عرضه محصولات صنعت پرورش طیور با کارایی و کیفیت منحصر به فرد و باپشتوانه فعالیت چندین ساله در این صنعت ، هم اکنون در حال همکاری با دو شرکت معتبر هلندی نانپرو و میلرسون است تا بتواند محصولاتی مطابق با استانداردهای جهانی و نیاز واقعی پرورش دهندگان عزیز عرضه نماید. شرکت آریا داتیس ، با توجه به این موضوع که اعمال روش های بهداشتی و مدیریتی در مرغداری ها به عنوان اولین گام جهت پیشگیری از بیماری ها و پرورش گله سالم ضروری است، علاوه بر ارائه محصولات با کیفیت، خدمات علمی و فنی مناسب به پرورش دهندگان را سرلوحه کار خود قرار داده است.

مشاورین علمی و متخصصین مجرب آریاداتیس با ارائه رهکارهای علمی و جیره های اختصاصی و اقتصادی، همواره در طول دوره پرورش در کنار پرورش دهندگان عزیز بوده و این باعث شده است تا کاهش هزینه تولید، بهبود راندمان تولید، کاهش نرخ مرگ و میر، افزایش نرخ رشد و بهبود سیستم ایمنی گله را برای مشتریان خود به ارمغان آورد.

نگرش مشتری مداری حاکم برای تمامی فعالیت های آریاداتیس، موجب شده است تا همواره جهت بهبود کیفیت محصولات و خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارائه محصولات، رقابت سالم و اصولی با رقیبان تلاش نماییم و امیدواریم بتوانیم همواره رضایت و خشنودی مشتریان عزیز را جلب نماییم.

بیانیه مأموریت

آریاداتیس، محصولاتی با بالاترین سطوح کیفیتی که توسط تیم‌های علمی و تحقیقاتی با استاندارد بین‌المللی پشتیبانی می‌شود، ارائه می‌دهد. و این مهم را با جلب مشارکت و توانمند سازی کارکنان و ایجاد ارزش‌های مشترک و فرهنگ همدلی به انجام می‌رساند. حرکت در راستای منافع ذینفعان سرلوحه‌ی ماست، و در این مسیر همواره به ارزش‌های اخلاقی و مسئولیت‌های اجتماعی خود پای‌بند هستیم.

ما باور داریم که مردم ما لایق بهترین‌ها هستند.

تمامی حقوق متعلق به آریاداتیس پرور می باشد.