سوالات متداول

آیا با روند تولید محصولات آریا داتیس در ایران آشنا هستید ؟

بله. جهت تولید دان آماده ویژه هفته اول پیش مخلوط وارد شده با ذرت وسویا و روغن طبق فرمول پیشنهادی شرکت آریا داتیس در کارخانه تولیدی که مورد تایید می باشد ترکیب شده ودان تولید می شود .همچنین جهت تولید کنسانتره، پیش مخلوط های وارد شده، طبق فرمول شرکت آریا داتیس با حجم دهنده های ویژه ترکیب شده و توزین وکیسه گیری می شود.

جهت خرید محصولات آریا داتیس باید به چه صورت عمل کرد؟

در مناطقی که شرکت آریا داتیس پرور دارای نماینده بوده، فروش محصولات آریا داتیس فقط از طریق نماینده می‌باشد. در مناطقی که شرکت آریا داتیس پرور نماینده ندارد مشتری پس از تماس با شرکت می تواند محصولات آریا داتیس را به صورت واریزی خریداری نماید.

جهت تماس با شرکت آریا داتیس پرور باید با چه شماره هایی تماس گرفت؟

شماره های دفتر تهران شامل 66591614، 66591479 و 66592247 و دفتر اصفهان  7- 95019905 می باشد.

آیا محصولات به صورت مدت نیز در اختیار مشتری ها قرار می گیرد ؟

بله. در صورت تماس مشتری با نماینده های شرکت آریا داتیس پرور در هر منطقه می توانند محصولات را به صورت مدت از آن ها خریداری کنند .

آیا با خرید محصولات آریا داتیس به مشتریان خدمات ارائه می گردد؟

با توجه به اینکه کنسانتره هلندی بوده، قیمت محصولات آریا داتیس درمقایسه با سایر محصولات اروپایی موجود درایران بسیار مناسب می باشد . ضمن اینکه موردی که برای مصرف کنندگان اهمیت دارد قیمت تمام شده دان می باشد ، نه قیمت کنسانتره . با بررسی قیمت تمام شده دان مشخص است که قیمت دان برای مرغدار فوق العاده مناسب بوده و حتی در مقایسه با محصولات ایرانی ، قیمت دان تمام شده حاوی کنسانتره آریا داتیس بسیار مقرون به صرفه می باشد .

قیمتهای اعلام شده از سوی شرکت بالا به نظر می‌رسد. علت آن چیست ؟

بله. جهت تولید دان آماده ویژه هفته اول پیش مخلوط وارد شده با ذرت وسویا و روغن طبق فرمول پیشنهادی شرکت آریا داتیس در کارخانه تولیدی که مورد تایید شرکت نانپر می باشد ترکیب شده ودان تولید می شود .همچنین جهت تولید کنسانتره، پیش مخلوط های وارد شده، طبق فرمول شرکت آریا داتیس با حجم دهنده های ویژه ترکیب شده و توزین وکیسه گیری می شود.

آیا امکان ارائه ضریب تبدیل غذایی و شاخص تولید درانتهای دوره به مرغدار وجود دارد ؟

بله درصورت ارائه آمار مربوط به تولید در طول دوره امکان ارائه کلیه موارد مربوط به شاخص تولید و بهره‌وری به مرغدار وجود دارد .

هزینه ارسال بار تا درب مرغداری به عهده خریدار است یا فروشنده ؟

کلیه هزینه های مربوط به ارسال بار برعهده شرکت آریا داتیس پرور می باشد.

کنسانتره هلندی آریا داتیس نسبت به سایر محصولات اروپایی موجود در بازار چه مزیتی هایی دارد؟

اولا قیمت آن نسبت به سایر محصولات اروپایی فوق العاده مناسب می باشد . ثانیا قیمت تمام شده جیره های آن بسیار مناسب ومطلوب است. ثالثا جیره ها بر اساس اقلیم آب وهوایی ایران طراحی وتنظیم شده و کمترین فشار متابولیک به پرنده وارد می شود .

در صورت سفارش محصول ، بار پس از چه مدت به دست مصرف کننده می رسد ؟

در صورت سفارش به موقع محصول  24 تا حداکثر 36 ساعت بعد به دست مصرف کننده می رسد .

چرا میزان کنسانتره در جیره های پیشنهادی زیاد است ؟

با توجه به اینکه کنسانتره تک مرحله ای بوده وهمچنین با توجه به سطح احتیاجات جوجه به مواد مغذی و میزان مصرف خوراک پرنده، میزان کنسانتره درابتدای دوره زیاد بوده و با افزایش سن وافزایش مصرف خوراک میزان مصرف کنسانتره کاهش می یابد .

آیا امکان اخذ نمایندگی محصولات آریا داتیس وجود دارد ؟

بله با هماهنگی با بخش مهندسی فروش و انجام اقدامات لازم این امر ، قابل اجرا می باشد .

میزان دان ویژه هفته اول چقدر است ؟

مقدار دان پیشنهادی 130-120گرم به ازای هر جوجه بوده و ضریب تبدیل غذایی در هفته اول 85/0-8/0 می باشد 

آیا کامیون های حمل بار شرایط مناسب بهداشتی دارند؟

بله. واحد انبارداری شرکت آریا داتیس پرور جهت حفظ قرنطینه لازم و اقدامات پیشگیری کننده برخی الزامات مانند ارائه برگه کارواش را برای تمام کامیون هایی که قصد بارگیری دارند را اجرایی کرده است.

آیا امکان خرید کنسانتره برای سایر شرکت های تولید کننده دان آماده وجود دارد؟

بله. با هماهنگی با بخش فروش و همچنین بخش فنی جهت دریافت جیره های تخصصی ویژه دان پلت این امکان برای مصرف کنندگان فراهم می باشد. 

آیا در کنسانتره های آریا داتیس از پروتئین حیوانی استفاده شده است؟

خیر. در هیچ یک از محصولات آریا داتیس به هیچ وجه از پروتئین حیوانی استفاده نشده و کلیه احتیاجات اسیدهای آمینه از مرغوب ترین اسیدهای آمینه موجود در بازار اروپا تامین شده است.

تمامی حقوق متعلق به آریاداتیس پرور می باشد.